PRZEDSZKOLAKI Z HANNY SĄ CZĘSTYMI GOŚĆMI W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

Utworzono dnia 19.03.2015

Przedszkolaki wraz ze swoją wychowawczynią Panią Wiolettą Matczuk bardzo często korzystają z zaproszenia biblioteki  na spotkania biblioteczne, podczas których bardzo miło
i wesoło spędzają czas. Chętnie uczestniczą  w przygotowanych dla nich niespodziankach w bibliotece. Zajęcia biblioteczne wprowadzają najmłodszych w świat literatury, oswajają
z biblioteką , przybliżają słownictwa używanego w bibliotece, uczą się poszanowania książek i zachowania  w bibliotece.

Każde spotkanie z najmłodszymi  czytelnikami kończy się słodką niespodzianką.

Bibliotekarz często też odwiedza przedszkolaków w przedszkolu. Bardzo miło przyjmują panią , która przynosi pełną torbę książek, szybko  zabierają się do oglądania kolorowych książeczek, chętnie rozmawiają z bibliotekarzem i z ciekawością słuchają  głośnego  czytania.

PRZEDSZKOLAKI Z HANNY SĄ CZĘSTYMI GOŚĆMI W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

Utworzono dnia 29.01.2016, 17:42

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.